UKM Norge

BESØKS- OG POSTADRESSE:
UKM Norge
Fjordgata 1
7010 Trondheim
Telefon: 464 15 500
E-post: ukm@ukm.no
FAKTURAADRESSE:
Sør-Trøndelag fylkeskommune
Fakturamottak
UKM nr. 90101
7004 Trondheim

 

Torstein Siegel

Daglig Leder

907 55 685
torstein@ukm.no

Anne Mofoss Hybertsen

Nestleder

930 01 178
anne@ukm.no

Inger Lise Johnsen

Administrasjons-konsulent

934 54 190
ingerlise@ukm.no

Marius Mandal

Prosjektleder nettsatsninger og dig.kommunikasjon

928 37 360
marius@ukm.no

Jardar Nordbø

Konsulent

936 65 540
jardar@ukm.no

Martine Jonsrud

Prosjektmedarbeider UKM Media

451 11 635
martinejonsrud@ukmmedia.no

Stine Granly

Prosjektmedarbeider UKM Media

411 23 976
stinegranly@gmail.com

Lisbeth B. Østgårdsgjelten

Kontormedarbeider

938 28 564
lisbeth@ukm.no

Support

Hjelp til påmelding, arrangørsystem, nettsider med mer.

464 21 625
support@ukm.no